Gezinsmaatje gevraagd.
Gezinsmaatje gevraagd.
- Regelmatig
- Beverwijk, Heemskerk
Gezocht: Gezinsmaatjes voor gezinnen in Velsen, Beverwijk & Heemskerk
Als gezin heb je het wel eens lastig: ziekte, moeilijkheden met de kinderen, weinig contacten met vrienden en familie, problemen met geld of er zijn spanningen. Meestal kun je zulke problemen zelf oplossen. Maar soms is het fijn als iemand tijd heeft om te luisteren, met je meedenkt over de opvoeding en jou hierbij praktische hulp en tips biedt. Een gezinsmaatje kan dan zo’n steuntje in de rug bieden.
Alle vrijwilligers hebben opvoedervaring en volgen een voorbereidingstraining. De vrijwilligers, ook wel gezinsmaatjes genoemd, worden begeleid en ondersteund door een coördinator. Een vrijwilliger wordt gekoppeld aan een vast gezin, komt een dagdeel in de week en kan voor langere tijd blijven. Als ouder geef je zelf aan wat jouw behoefte is; jouw vraag staat centraal.
Lijkt het je leuk om zelf een gezin te ondersteunen? Je kunt voor meer informatie via een bericht terecht Saskia Erkelens, coördinator Home-start Beverwijk &Heemskerk en Gezinsmaatjes Velsen of kijk op de site [website verborgen]
Of laat hier een bericht , met je telefoonnummer, achter aan de coördinator,
Saskia Erkelens
- De vraag van Saskia is bekeken door de helpdesk
- Deze persoon staat ingeschreven op Beverwijkheemskerkvoorelkaar
- Saskia is eerder via deze website geholpen
Vul het veld in om te reageren op de vraag: "Gezinsmaatje gevraagd." van Saskia.
Goed om te weten: om je veiligheid en die van andere Beverwijkheemskerkvoorelkaar deelnemers te beschermen, hanteren we gedragsregels. Indien er een vermoeden bestaat van het overtreden van deze regels, dan kunnen wij verstuurde berichten inzien.
Aangesloten bij:
Geplaatst door:
Geplaatst door:
- De vraag van Saskia is bekeken door de helpdesk
- Deze persoon staat ingeschreven op Beverwijkheemskerkvoorelkaar
- Saskia is eerder via deze website geholpen
Meer vragen van Saskia namens Socius
Omschrijving van de vraag | Plaats | Categorie | |
---|---|---|---|
Wil jij een gezin ondersteunen? | Beverwijk, Heemskerk | Maatje, buddy & gezelschap, Taal & lezen | |
Moeder Susan, net verhuisd zoekt een maatje | Beverwijk | Activiteitenbegeleiding, Maatje, buddy & gezelschap, Taal & lezen | |
Gezinsmaatje gevraagd | Beverwijk, Heemskerk | Activiteitenbegeleiding, Maatje, buddy & gezelschap | |
Help jij moeder Lissa een handje? | Heemskerk | Maatje, buddy & gezelschap | |
Boys will be boys | Beverwijk, Heemskerk | Maatje, buddy & gezelschap | |
Als goede buurvrouw of buurman | Beverwijk, Heemskerk | Activiteitenbegeleiding, Maatje, buddy & gezelschap, Taal & lezen | |
Help en denk jij mee met deze ouders? | Heemskerk | Maatje, buddy & gezelschap | |
Gezinsmaatjes gevraagd | Beverwijk, Heemskerk | Maatje, buddy & gezelschap | |
Gezellige middag met Sandra en haar jongens | Beverwijk, Heemskerk | Maatje, buddy & gezelschap | |
Samen met Tessa en haar zonen oppad? | Beverwijk, Heemskerk | Maatje, buddy & gezelschap |
Veiligheid boven alles. Log in of registreer!

Uit veiligheidsoverwegingen wordt het telefoonnummer alleen getoond aan ingelogde gebruikers.
Meld jezelf aan om het telefoonnummer te zien.